Gépész SZKTV sikereink

Büszkék vagyunk a mezőgazdasági gépész diákjainkra, akik a Vépen megrendezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőjében a legjobb tíz tanuló között végeztek. Minden döntőbe jutott versenyzőnk jeles szakmai vizsgabizonyítvánnyal térhetett haza.

4. helyezés Pigniczki Bence

7. helyezés Varga Máté

9. helyezés Petike Zoárd

Gratulálunk a versenyzőknek és minden kollégánknak, aki támogatta tanulóinkat a felkészülésben.Külön köszönet a gyakorlati felkészítésben részt vállaló oktatóinknak, mert iskolánk képviseletébenSzakál László kollégánk átvehette a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara „Kiváló gyakorlati oktatásért” járó különdíját.

Felkészítőik:Boros Dénes. Csányi MátyásÉder János Horváth LászlóJuhász Zoltán Kasziba Gábor Kisföldi Zsolt Kovács Bianka Kozla Krisztián Maráczi MónikaMenyhárt Zoltán Rácskai Kálmán Szakál LászlóVarga JuditVlasics Attila

HAJRÁ SZAKISOK!👑👑👑❤️❤️❤️🏆🏆🏆