Szakmai látogatáson a SZAKISOKK a Pap Agro Kft-nél

Szeptember 16-án a Legyél Te is agrárgépész! Országos Bajnokság 2020/2021-es döntőjében 3. helyezettként végzett SZAKISOKK csapata szakmai céglátogatáson vett részt a Pap Agro Kft-nél, Nagykőrösön. A csapat tagjai:

  • Farkas Aurél
  • Farkas Sándor
  • Győri Balázs
  • Wéber Balázs
  • Zsámboki Szabolcs

Iskolánk diákjait Pap Lajos, a cég ügyvezetője fogadta, és egy előadás keretében bemutatta a cég történetét, illetve jelenlegi működését, forgalmazott termékpalettáját. Ezután tanulóink a cég telephelyét járhatták körbe, közelebbről is megismerve a Pap Agro Kft. által forgalmazott termékeket. A diákokat ezúttal is elkísérte szaktanáruk, Juhász Zoltán.

Köszönjük szépen a Pap Agro Kft-nek a felajánlást, és hogy egy ilyen nagyszerű napot tölthettek el náluk diákjaink!

Forrás