vasárnap, szeptember 20, 2020

Osztályaink és osztályfőnökeink

2019/2020

Osztály

Osztálylétszám

Osztályfőnök

9.a

25 fő

 

Csernák Roland

9.b

23 fő

Kovács Bianka

9.c

26 fő

 

Horváth László

9.k

36 fő

Berta László

10.a

29 fő

 

Boros Dénes

10.b

20 fő

 

Varga Ferenc

10.c

23 fő

 

Juhász Zoltán

10.k

34 fő

 

Juhász János

11.a

26 fő

 

Zámbó Gábor

11.b

18 fő

 

Királyné Kalamár Zsófia

11.c

28 fő

 

Éder János

11.k

22 fő

Fodor Zita

12.k

31 fő

Jóba Andrea

12.a

18 fő

 

Fenyvesi Petra

13t

24 fő

Kasziba Gábor

12.b 2 éves érettségi felk.

34 fő

Sári Éva

13.b 2 éves érettségi felk.

15 fő

 

Csimáné Balázs Zsuzsanna


Return to contents

 

2017/2018 tanév      
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9.a Zámbó Gábor Mezőgazdasági gépész 34
9.b Királyné Kalamár Zsófia Gazda/Családi gazdálkodó 26
9.c Éder János Mezőgazdasági gépész 33
9.k Fodor Zita Szakgimnázium (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat 23
10.a Fenyvesi Petra Mezőgazdasági gépész 26
10.b Varga Judit Gazda/Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 24
10.c Horváth László Mezőgazdasági gépész 26
10.k Nagy Béláné Szakgimnázium (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat 35
11.a Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 26
11.b Csimáné Balázs Zsuzsanna Gazda/Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 25
11.c Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 21
11.k Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 14
11.e Berta László Szakközépiskola(Mezőgazdaság ágazat) 16
12.a Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 14
12.k Juhász János Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat) 28
13.b Molnár Gáborné Érettségi felkészítő, 2 éves 9
13.t Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 17
14.t Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 19
12.f   2 éves érettségire történő felkészítő 

18

 

 


Return to contents
2016 / 2017    
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Fenyvesi Petra Mezőgazdasági gépész 33
10A Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 27
11A Éder János Mezőgazdasági gépész 23
9B Varga Judit Gazda 3 éves / Mg.i gazdaasszony, falusi vendéglátó 27
10B Csimáné Balázs Zsuzsanna Gazda, Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 3 éves 32
11B Zámbó Gábor Gazda / Mezőgazdasági gazdasszony 30
12B Molnár Gáborné Érettségi felkészítő, 2 éves 17
9C Hardi István Mezőgazdasági gépész 32
10C Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 22
11C Haász László Mezőgazdasági gépész 22
12A Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 17
9K Nagy Béláné Szakgimnázum (Mezőgazdasági gépész és mezőgazdaság ágazat) 33
10K Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 17
10E Berta László Szakközépiskola (Mezőgazfaság ágazat) 19
11K Juhász János Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész és mezőgazdaság ágazat 30
12K Fodor Zita Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 29
13T Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 19
14T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 20

Return to contents

 

2015 / 2016

   
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 33
10A Éder János Mezőgazdasági gépész 22
11A Bényi István Mezőgazdasági gépész 21
9B Boros Gáborné Gazda 3 éves / Mg.i gazdaasszony, falusi vendéglátó 34
10Bf Csimáné Balázs Zsuzsanna Mezőgazdasági gazdasszony, falusi vendéglátó 13
10Bg Zámbó Gábor Gazda 22
11B Juhász János Gazda / Mezőgazdasági gazdasszony 17
12B Varga Judit Gazda / Panziós, falusi vendéglátó 23
9C Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 25
10C Kozma Krisztina Mezőgazdasági gépész 21
11C Faddi Tibor Mezőgazdasági gépész 17
12A Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 18
       
9K Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépésztechnikus) 18
10K Maráczi Mónika Szakközépiskola (mezőgazdasági gépésztechnikus) 34
11K Molnár Gáborné Szakközépiskola 28
12K Nagy Béláné Szakközépiskola 21
9E Berta László Szakközépiskola (állattenyésztő és állategészségügyi technikus) 21
       
13T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 21
14T Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 18
      427
       
     

Return to contents

 


Return to contents

Pályázat - logók

 

AM Kelet-magyarországi Agrárszakképző Központ, Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

OM: 027986

6440 Jánoshalma, Béke tér 13.
Tel.: 77/401-028,

email: suli@vmaszk.hu

 

 Amennyiben támogatni szeretné a Georgica alapítvány célkitűzéseinek megvalósítását,kérjük ajánlja fel adója 1%-át:

Számlaszám: 10402348-50526681-76801009

Adószám: 18269143103