Jelentkezz az évfordulós gépes felvonulásra!

Kedves Egykori SZAKIS Diákjaink!

Iskolánk hamarosan 90 éves lesz, és ez alkalomból nagyszabású ünnepség sorozattal készülünk, melynek része lenne egy traktoros felvonulás is. Erre várunk mindenkit, aki valamikor nálunk végzett és szívesen nosztalgiázna egy rendhagyó „gépes ballagáson”. Külön is szeretnénk megszólítani azokat a diákjainkat, akik sajnos a COVID miatt kimaradtak a gépes ballagás élményéből. Gyertek el minél többen!

A felvonulás időpontja 2023.09.21. 8 óra, a traktorokkal legkésőbb fél 8-ra kell kiérni  a tanüzembe. A gépes felvonuláson való részvétel regisztrációhoz kötött, mert tudnunk kell előre, hány gépre számíthatunk. Kérjük, töltsétek ki az alábbi űrlapot, és a regisztráció után létrehozunk egy külön Facebook csoportot, ahol minden információt közvetlenül is meg tudunk osztani veletek!